KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803090
nr 1380 3090
Christian von Sydow
(f. 1950), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad, daterad -72. Olja på duk, 65x90, yttermått inklusive ram: 67x92 cm
Christian von Sydow, svensk konstnär och formgivare född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:15:40
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Christian von Sydow
Läs mer om Christian von Sydow